Skip to content

Nowe mieszkania Sołtysowice

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowe mieszkania Sołtysowice

nowe mieszkania sołtysowice

Nowe mieszkania Sołtysowice,

w sąsiedztwie pięknego parku powstaje kolejny, trzeci już etap kameralnego osiedla , zaprojektowanego w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. 

 
Trzypiętrowy budynek wielorodzinny z windą mieści 69 mieszkań o powierzchniach od 25 do 71 m2 zaprojektowanych z dużą dbałością o szczegóły. Pełen wybór metraży i układów pozwoli wybrać lokum idealnie dopasowane do wielkości i stylu życia singla, pary czy rodziny z dziećmi. 
 
Oferta sprzedaży mieszkań obejmuje mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe charakteryzujące się przemyślanymi rozkładami. W wybranych lokalach zaprojektowaliśmy garderoby ułatwiające przechowywanie. Lokale są dobrze doświetlone i ustawne. Do każdego z mieszkania na parterze przynależy ogródek. 
 
Ceniąc komfort naszych mieszkańców zadbaliśmy o odpowiednią liczbę miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce. Dodatkowo oferujemy możliwość zakupu komórek lokatorskich. 
 

Dobra lokalizacja Nowe mieszkania Sołtysowice pozwalają szybko i wygodnie przemieścić się do centrum czy wybrać na codzienne zakupy. Na osiedlu znajduje się sklep spożywczy a w pobliżu mieści się żłobek (100 m), szkoła i przedszkole (450 m), kościół (600 m) i restauracja (750 m). Około 800 m od inwestycji znajduje się Centrum Handlowe „Korona”. Spacer na najbliższy przystanek MPK zajmie kilka minuty, a tuż po sąsiedzku znajduje się Park Sołtysowicki, zachęcający do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Dane kontaktowe

Adres inwestycji

Wrocław, ul. Przejazdowa 17

Biuro Sprzedaży Mieszkań

„Przejazdowa17”
Ul. Przejazdowa 13/2 ,51-167 Wrocław
Tel. 501 33 00 03
biuro@przejazdowa17.pl

Godziny pracy
Pn.-Pt. 9:00-17:00

Deweloper

Dom Przejazdowa Sp. z o.o.
KRS: 0000924658
NIP: 8952234241